1965 yılından bu yana geri dönüşüm sektöründe hizmet veren köklü bir firmayız.

Türkiye’nin konusunda seçkin firmaları arasında yer almanın vermiş olduğu özgüvenle bu sektörde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Lider firma olmanın vermiş olduğu sorumluluğun farkında olup, her geçen gün gelişen teknolojiyle beraber bu sektörde kendimizi geliştirmeye ve sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Teknik işlerdeki tecrübelerimiz, detaycı yaklaşımımız ve ustalığımızı kullanarak  küçük veya büyük ölçekte tüm geri dönüşüm uygulamalarında dinamik olmamızı sağlamaktadır.

 

 Gelişen dünyanın yeni ihtiyaçlarına kolayca çözüm bulmaktayız.

Uzmanlaştığımız MSW ( Belediye atik) Ayristirma tesis, MRF ( Ambalaj atik) Ayristirma tesis, Balya Presi Makineleri, Parçalama Makineleri, Taşıyıcı Konveyör Bantlar, Kağıt Kırpıntı Hava Siklonlar ve Separatörlerinin   imalat, montaj ve teknik servis hizmetlerini sunmaktayız. 

Avustralya, İngiltere, İrlanda, Yunanistan, İspanya, Belçika, Romanya, Porkekiz, Mısır, Bulgaristan, İsrail, Lübnan, Suudi Arabistan, Birleşik Arab Emirlikleri, Filistin, Cezayir, Fas, Ürdün, Kuveyt, Irak, İran, Srilanka ve Azerbaycan'a ihracat yapılmaktadır.

"Yaratıcılık” yeni şeyler düşünmek “yenilik” yeni şeyler yapmaktır” -Theodore Levitt

 

 

TERCİH EDİLEN PARTNERİNİZ OLMAK İSTİYORUZ...

Dünyada hızla gelişen teknolojiye adaptasyon sağlayıp, hem firmamızda kullandığımız cihaz ve makineleri yenilemekte hem de ürettiğimiz makineleri bu teknolojiye uyarlamaktayız.

Plan Makina olarak sizlere her zaman daha iyi hizmet verme amacı taşımaktayız.

Bu yüzden sağlam ve kaliteli makineler üretme hedefimizden hiçbir zaman şaşmamaktayız. Bunun yanında siz müşterilerimize sağladığımız hızlı teknik servis ve yedek parçalar ile bu amacımız doğrultusunda müşteri memnuniyetine önem vermeye devam etmekteyiz. Bu nedenle PAM markalı makinelerimiz sektörde köklü bir temel oluşturmaktadır.

Daha geniş çaplı yatırımlar olan oluklu mukavva kutu ve kağıt işleme tesisleri, hurda işleme tesisleri, belediye katı atığı tesisleri, evsel atık ayrıştırma tesisleri, tıbbi atık ayırma tesisleri, lastik geri dönüşüm tesisleri gibi ihtiyaçlarınıza uygun, yenilikçi ve farklı projelerle de sizlere hizmet vermekteyiz.

Yeni yatırımlar için kurmayı düşündüğünüz veya geliştirmek istediğiniz tesislerinizle ilgili iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Farklılığı sadece tecrübemiz ve yaratıcılığımızla ortaya koyuyoruz…

TECRÜBEYE KATILIN ...