Kağıt, PET ve Plastik Balyalama Sistemleri

Günümüzde geri dönüşüm hızla gelişmekte olan  bir sektördür. Her gün bu sektörde yer alan yeni şirketler geliştirilmektedir.Yatırım yapıyorsanız veya bu sektörde yeni bir girişimçi olmayı düşünüyorsanız kesinlikle kazanaçlı olacaksınızdır. Bu sektördeki tecrübemiz ve çeşitli fonksiyonlu makina imalat kapasitemiz bu girişiminize katkı ve yardımcı olacaktır. Özel ve yeni teknoloji odaklı olarak üretilen otomatik pres, balya makineleri, öğütücüler, konveyörler  sizlere sektör başarı ve kazancında Destek sağlayacaktır.

Karton Parçalama Makineleri, Konveyörler, Kâğıt Balya Presleri, kâğıt geri dönüşüm tesisleri kurmak için başlıca ürünlerdir. Bu şekilde, karton, arşivlenme süresi bitmiş resmi belge fatura, belge, kitap balyalaması zor ve zor olan kağıt geri dönüşümü sorununu çözebilir, plastik şişeler, araba tamponu ve hatta atık plastik bidonlar gibi PET ürünleri konveyör, evcil hayvan perforatörü ve Balya pres makinesi kullanılarak% 85 hacim azaltılarak presleyebilir atık haline gelmiş bu ürünlerin tekrar yeniden kullanılmasını,ticaretini,geliştirilmesini sağlayabilirsiniz..

Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek, deneyimli kadromuz ve teknolojimiz ile projenizi tasarlayacak, değerlendirecek ve en kısa zamanda ihtiyacınıza uygun ürünü tarafınıza sunacaktırız .