plan-makina-about-2
pam-about
PLAN MAKİNA

Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi Sektörü

Türkiye’nin en iyi lider şirketlerinden biri olma güveni ve ayrıcalığı bize verildi. Sorumluluklarımıza güveniyoruz ve her gün gelişiyor, en son teknoloji ve makineleri araştırarak kendimizi geliştirmek ve Türkiye’nin lider şirketi olmaya devam ediyoruz.

1965’ten Bu Yana Geri Dönüşüm Sektörü Tecrübesi

Hızla gelişen teknoloji dünyasını takip ediyor ve adapte ediyor, aynı zamanda ekipman ve makine üreten firmamızı yeniliyoruz.

Amacımıza uygun olarak müşterilerimize hızlı teknik servis ve yedek parçaları sağlıyor ve müşteri memnuniyetine önem vermeye devam ediyoruz.

Strateji, İşlerimizin Odağıdır

Katı atık alanında kırk yılı aşkın süredir birikimimiz ve deneyimimiz nedeniyle, tüm küçük ve büyük ölçekli endüstriler bizi dinamik olarak etkin ve kolay bir çözüm buluyor.

MSW ayrıştırma istasyonu, MRF ayrıştırma istasyonu, automatic horizontal baling makineleri, shredding makineleri, Konveyör Bantları, ayırıcılar, siklonlar ve Kırma, özel proje ve inşaat, imalat, montaj ve teknik hizmetler konusunda uzmanlaştık.

Daha büyük ölçekli yatırımlarımızda oluklu mukavva ve kağıt işleme tesisleri, hurda işleme tesisleri, belediye katı atık tesisleri, belediye atık ayrıştırma tesisleri, tıbbi atık ayırma tesisleri, otomobil lastiği gibi geri dönüşüm tesisleri, yenilikçi ve farklı projelerde hizmet vermekteyiz.

image-layers-4-01
image-layers-4-02
image-layers-4-04
image-layers-4-03
image-layers-4-07
image-layers-4-05